kamera

Elektros ir elektronikos remontas
Atsakyti
kelmas

kamera

Standartinė kelmas »

Sveiki visi, Sorento 2013 2.2 pradėjo atsijunginėti galinio vaizdo kamera (monitoriuje vietoj vaizdo mėlyna šviesa), gal kam buvo taip nutike?
infobitas

Re: kamera

Standartinė infobitas »

Labas, man taip buvo Sportage 2011, iš pradžių kartais "sumirksėdavo", kuo toliau - tuo dažniau. Galiausiai visai neberodė. Spėju, kad Sorento ji iš principo panaši, tik gali skirtis tvirtinimo laikiklis ir laido išėjimo iš kameros vieta.
Problema ta, kad jos nepatvarios ir per laiką druskos prasiskverbia į visų, sugadina elektroniką. Jei dar ne visai mirus - mačiau youtube, kad ardo ir išvalo viską. 
Naujos dyleriuose labai brangios, šrotuose rasti nelengva, bet įmanoma. Aš siunčiausi iš kiniečių prieš gerus metus "OEM", tai kol kas viskas veikia be priekaištų. Kainavo 135 Eur.
Kia Sportage SL GLS (EX), 2011, 2.0 CRDI, Automatas, AWD
kelmas

Standartinė kelmas »

Ačiū, reikės bandyti, tik jos išėmimas turbūt problematiškas
infobitas

Standartinė infobitas »

Nieko labai problematiško, reikėjo nuimti bagažinės dangčio apdailą (ir gal dar plastmasę su numerio apšvietimu). Po dangčiu yra fyškė kameros, prie kameros lieka koks 30 cm laido. Dangtis ant poros varžtų ir plastmasinių įspaudžiamų laikiklių, tai reikia nepersistengti kad nesulaužyti nuimant.
Yra youtube pvz, kaip atrodo viskas

Kamera ebay iš europos, pristatymas per savaitę https://www.ebay.com/itm/224767028077?h ... Sw~JdhzBrQ
Iš kiniečių galima gauti ir beveik per puse pigiau.
infobitas

Standartinė infobitas »

kelmas

Standartinė kelmas »

Pas mane po restailingo, tai nėra tos nikeliuotos plankutės. Kada reiks pabandyti gal lengviau nusiims.
Atsakyti

Grįžti į