Apie šį modelį

Pagrindinė informacija apie šį modelį (modifikacijos, varikliai, įranga ir t.t.)
Atsakyti
infobitas
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 2017-Kov-09 07:42
Miestas: Šiauliai

Apie šį modelį

Standartinė infobitas »

Kia Soul - 5 durų kompaktinis kross-overis. Pirmoji karta pradėta gaminti 2009 metais. Vos tik pasirodę pirmieji Soul sulaukė kritikos dėl kieto plastiko interjero ir grubaus važiuoklės darbo. Šie trūkumai buvo pašalinti per pirmus gamybos metus.

Pirmos kartos Soul buvo komplektuojama su šešių kolonėlių garso sistema, turinčia CD grotuvą ir USB jungtį iPod'ui. Buvo galima užsisakyti papildomas kolonėles, valdymo mygtukus ant vairo ir Bluetooth laisvų rankų įrangą. Specialiose versijose buvo galima rasti 18" ratlankius, greičio palaikymo sistemą, odinį vairą, LED posūkių žibintus.

2011 metais Soul buvo minimaliai atnaujintas pakeičiant durelių rankenėles, atnaujintas prietaisų skydelis, buvo galimybė užsisakyti "Išmanųjį" raktelį.

2012 metais šiek tiek buvo atnaujinta ir Soul išorė, ir vidus. Atnaujinti ir varikliai. Atnaujintame modelyje buvo galima užsisakyti navigaciją, odines šildomas sėdynes ir klimato kontrolę. Europiniai modeliai buvo komplektuojami su 1.6 litro GDI benzininiu varikliu arba 1.6 CRDI dyzeliniu varikliu. Prie abiejų variklių buvo galima rinktis tiek automatinę, tiek atnaujintą 6 pavarų mechaninę greičių dėžę.

2013 metais Amerikai skirta versija buvo dar šiek tiek atnaujinta pridedant chromo akcentų, LED galinius žibintus, LED DRL žibintus.

EURO NCAP saugumo testuose 2009 metais Soul gavo maksimalų 5 žvaigždučių įvertinimą už saugumą.

Varikliai

Amerikos rinkai skirti modeliai buvo komplektuojami su 1.6 122 AG benzininiu varikliu ir 6 pavarų mechanine dėže. Aukštesnės komplektacijos modeliai turėjo 2.0 142 AG variklį, komplektuojamą su 5 pavarų mechanine arba 4 pavarų automatine dėže.
Europos rinkai be jau minėto 1.6 benzininio variklio buvo siūlomas ir 1.6 CRDI 126 AG dyzelinis variklis, komplektuojamas su 5 pavarų mechanine greičių dėže.
Kia Sportage SL GLS (EX), 2011, 2.0 CRDI, Automatas, AWD

Atsakyti

Grįžti į