Išmaniojo rakto pririšimas

Kiti klausimai, susiję su kompiuterine diadnostika
Atsakyti
infobitas

Išmaniojo rakto pririšimas

Standartinė infobitas »

Naudotą automobilį perkant neretai gauname tik vieną raktą. Bet gerai būtų turėti ir atsarginį.
Mano Sportage taip pat buvo su vienu raktu. Užsiklausiau KIA atstovybėje dėl naujo rakto įsigijimo - tiksliai kainos nepamenu, bet ji buvo ~ 400 EUR. Tada užsiklausiau pas raktų gamintojus - jų kaina buvo 200 EUR.
Tada užsisakiau tuščią (nepririštą prie kito automobilio) raktą iš AliExpress už 30 EUR (https://www.aliexpress.com/snapshot/0.html?spm=a2g0s.9042647.6.2.2cd14c4de0bGpt&orderId=96032508934305&productId=32597987503) ir "prisirišau" jį prie savo automobilio. Galima rasti ir pigiau, bet aš ieškojau su Continental chipu, analogišku originalui.

Pririšimui reikia automobilio PIN kodo, jei neturite - galite jį gauti už ~10 EUR pagal kėbulo Nr., apie tai jau rašiau kitoje temoje. Taip pat pririšimui reikalinga diagnostikos įranga, aš naudojau KIA GDS + VCI.

Visumoje raktas gavosi 40 EUR, GDS + VCI turiu savo.

Gal galima ir čia iš kokio laužyno nusipirkti raktą bei prisirišti prie savojo, bet kiek skaičiau, prieš tai reikia raktą "ištrinti", kad jis nebūtų susietas su senuoju automobiliu.
Kia Sportage SL GLS (EX), 2011, 2.0 CRDI, Automatas, AWD

imperas

Re: Išmaniojo rakto pririšimas

Standartinė imperas »

Sveiki,

aš irgi parsisiunčiau iš kiniečių analogą (433Mhz, ID46 key fob) ir bandau 'pririšti' nuotolinį atrakinimą pagal instrukciją:
1. Sit in your vehicle’s driver’s seat with all the doors closed and insert your key into the ignition.
2. Turn the key to the “ON” position and press the lock button on the fob then turn the key to “OFF.”
3. Repeat this cycle four times and have the key in the “ON” position during the fourth cycle.
4. The door locks will move, making a sound to alert you that you are in programming mode
5. Click the lock button on the key fob. This will cause another noise from the door locks, signaling a programmed fob.
6. Turn the ignition to “OFF”

Bet nesėkmingai, gal yra dar kažkoks būdas kaip užprogramuoti signalizaciją? Automobilis KIA CEED 2011.

infobitas

Re: Išmaniojo rakto pririšimas

Standartinė infobitas »

Kaip suprantu, čia paprastas, o ne SMART raktas. Tokiam raktui tikriausiai reikia pririšinėti 2 dalykus: siūstuvą (durų rakinėjimui rakto mygtukų pagalba) ir imobilaizerį, kad būtų galima automobilį užvesti. Siūstuvą gal ir galima pririšti tokiais būdais, bet IMMO tai tikriausiai ne. Tam reikia įrangos ir automobilio PIN.
Aš savajį pririšau su GDS (dylerine įranga).
Kia Sportage SL GLS (EX), 2011, 2.0 CRDI, Automatas, AWD

Atsakyti

Grįžti į